Projektowanie sklepów internetowych

Oferujemy profesjonalnie stworzony sklep internetowy dla Ciebie i Twojej firmy. Zawierający wszystkie elementy niezbędne do prowadzenia e biznesu a całym sklepem Możesz zarządzać korzystając z przeglądarki internetowej w sposób szybki i intuicyjny. Dzięki wykorzystaniu oprogramowania Sote, działanie sklepu jest szybkie i bezpieczne.Płatność za sklep

Płacisz tylko raz, nie pobieramy opłat miesięcznych.

Aktualizacje sklepu

Dzięki częstej aktualizacji sklepu, zawsze wiesz że korzystasz z najnowocześniejszych osiągnięć i możliwości. Aktualizacje są całkowicie bezpłatne dla zakupionej wersji sklepu internetowego.

Wielojęzyczność sklepu

Sklep posiada 10 wersji językowych, dzięki czemu możliwość rozwoju Twojego biznesu nie jest ograniczona do jednego kraju.
Projektowanie sklepów internetowych
Polska wersja językowa sklepu internetowego Polska

Angielska

Niemiecka wersja językowa Niemiecka

Hiszpańska wersja językowa Hiszpańska

Włoska wesja językowa sklepu Włoska

Francuska wersja językowa Francuska

Portugalska wersja sklepu Portugalska

Czeska

Słowacka

Norweska

ChińskaIntegracja z porównywarkami cen i systemem allegro

Sklep można bez przeszkód połączyć z systemem:
 


oraz porównywarkami:
 

Porównywarka cen Ceneo


Porównywarka cen Nokaut

Porównywarka cen Okazje

Porównywarka cen Skąpiec


Porównywarka cen radar


Porównywarka cen Sklepy24


Porównywarka cen ZakupomatZaufali nam:Tworzenie stron internetowych
Witamy

Jeśli chcesz pokazać swoją firmę / pasję ogromnej liczbie przyszłych klientów lub uruchamiasz swój biznes w internecie, dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszą kompleksową oferta projektowania stron i sklepów, pozycjonowania oraz optymalizacji i przekonaj się jak łatwo możesz zaistnieć w internecie. Ty przedstawiasz nam swoja "wizje" my ją realizujemy!
Dlaczego my??

Nie uznajemy pół środków, opóźnień w terminie ukończenia zlecenia a przede wszystkim w naszym słowniku nie ma zwrotu "to niemożliwe". Dla nas wartością nadrzędną jest klient i dlatego tworzymy wyłącznie unikatowe projekty które będą Waszą i Naszą wizytówką w internecie. Na potwierdzenie tych słów zapraszamy do zapoznania się z referencjami które przedstawiają jak nas oceniają klienci i jak będzie wyglądała nasza współpraca.
Copyright © 2008 - 2018 Fx Design. All right reserved. sitemap

Ostatnio zrobiliśmy: silesiapark4x4 | emdf.pl | producent rolet | producentbram24.pl
Naszym obszarem działalności są Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Myszków - Zawiercie oraz Śląsk i Londyn
Korzystamy z systemu Joomla ( projektowanie stron / strony internetowe / kodowanie szablonów / modyfikacje / tworzenie szablonów )
oraz Sote i Presta Shop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów). Zapraszamy również do zapoznania się z cennik stron internetowych i sklepów internetowych.