Pozycjonowanie stron internetowych

Obecnie poszukując firm/usług nie przeglądamy książek telefonicznych lub robimy to bardzo sporadycznie. Dla przeważającej większości ludzi o wiele wygodniejszym i szybszym sposobem jest skorzystanie z wyszukiwarki internetowej (głównie Google). Jednak użytkownik internetu sporadycznie zagląda na wyniki pokazujące się na drugiej stronie wyszukiwania a nie mówiąc już o dalszych pozycjach wyników. Dlatego tak ważne jest żeby strona była widoczna w czołówce wyszukiwania, w innym wypadku potencjalny klient nie znajdzie naszej strony a co za tym idzie stworzenie strony nie przeniesie się na wzrost sprzedaży oraz promocji marki.seoCo to jest pozycjonowanie?
Pozycjonowanie stron internetowych polega na wzmacnianiu strony internetowej oraz podnoszeniu jej w rankingu google aż do osiągnięcia najwyższych wyników pod wybraną frazą (słowem kluczowym).

Ile kosztuje pozycjonowanie?
Koszt pozycjonowania jest związany z trudnością frazy na jaką ma być pozycjonowana strona, oraz z jakością strony tzn. z technologią w jakiej strona jest wykonana, jej optymalizacją oraz wartością merytoryczną zawartych na niej treści.

Zaufali nam:Tworzenie stron internetowych
Witamy

Jeśli chcesz pokazać swoją firmę / pasję ogromnej liczbie przyszłych klientów lub uruchamiasz swój biznes w internecie, dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszą kompleksową oferta projektowania stron i sklepów, pozycjonowania oraz optymalizacji i przekonaj się jak łatwo możesz zaistnieć w internecie. Ty przedstawiasz nam swoja "wizje" my ją realizujemy!
Dlaczego my??

Nie uznajemy pół środków, opóźnień w terminie ukończenia zlecenia a przede wszystkim w naszym słowniku nie ma zwrotu "to niemożliwe". Dla nas wartością nadrzędną jest klient i dlatego tworzymy wyłącznie unikatowe projekty które będą Waszą i Naszą wizytówką w internecie. Na potwierdzenie tych słów zapraszamy do zapoznania się z referencjami które przedstawiają jak nas oceniają klienci i jak będzie wyglądała nasza współpraca.
Copyright © 2008 - 2018 Fx Design. All right reserved. sitemap FacebookGoogle+TwitterYou Tube

Ostatnio zrobiliśmy: Airtech - Serwis kompresorów i sprężarek śrubowych | emdf.pl | rolety Katowice | Stomatolog Sosnowiec | producentbram24.pl
Naszym obszarem działalności są Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Myszków - Zawiercie oraz Śląsk i Londyn
Korzystamy z systemu Joomla ( projektowanie stron / strony internetowe / kodowanie szablonów / modyfikacje / tworzenie szablonów )
oraz Sote i Presta Shop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów). Zapraszamy również do zapoznania się z cennik stron internetowych i sklepów internetowych.