Strony mobilne


Jeśli potrzebują Państwo strony która będzie prawidłowo działała na urządzeniach mobilnych, chętnie pomożemy.

W naszej ofercie znajduje się tworzenie zarówno nowych stron dostosowanych do urządzeń mobilnych jak i modernizacja już istniejących witryn dzięki czemu świat smartfonów i tabletów nie będzie im straszny.

Dlaczego warto posiadać stronę mobilną ( responsywną ) ??

Strona internetowa nie działająca prawidłowo na smartfonach oraz tabletach w dzisiejszych czasach traci bardzo dużą rzesze odwiedzających. W dobie ludzi ciągle zabieganych, często zamiast korzystać z komputerów stacjonarnych i laptopów na szybko szukamy informacji oraz robimy zakupy korzystając z telefonu lub tabletu.

Pozycjonowanie strona a strona mobilna ( responsywna )

W 2015 roku wyszukiwarka Google ogłosiło iż strony internetowe prawidłowo wyświetlające się na urządzeniach mobilnych będą promowane wyżej w wynikach wyszukiwania. Z tego powodu warto swoją starą stronę uaktualnić do wersji mobilnej a przy tworzeniu nowej zaleca się zamówienie szablonu dostosowanego do istniejących standardów.


Zaufali nam:Tworzenie stron internetowych
Mobile web design to projektowanie stron internetowych, które są specjalnie zoptymalizowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Urządzenia mobilne stają się coraz bardziej popularne, w związku z czym rośnie zapotrzebowanie na strony internetowe przyjazne dla urządzeń mobilnych. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, projektanci stron internetowych muszą projektować strony, które są łatwe w obsłudze i nawigacji na mniejszych ekranach.
Witamy

Jeśli chcesz pokazać swoją firmę / pasję ogromnej liczbie przyszłych klientów lub uruchamiasz swój biznes w internecie, dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszą kompleksową oferta projektowania stron i sklepów, pozycjonowania oraz optymalizacji i przekonaj się jak łatwo możesz zaistnieć w internecie. Ty przedstawiasz nam swoja "wizje" my ją realizujemy!
Dlaczego my??

Nie uznajemy pół środków, opóźnień w terminie ukończenia zlecenia a przede wszystkim w naszym słowniku nie ma zwrotu "to niemożliwe". Dla nas wartością nadrzędną jest klient i dlatego tworzymy wyłącznie unikatowe projekty które będą Waszą i Naszą wizytówką w internecie. Na potwierdzenie tych słów zapraszamy do zapoznania się z referencjami które przedstawiają jak nas oceniają klienci i jak będzie wyglądała nasza współpraca.
Copyright © 2008 - 2018 Fx Design. All right reserved. sitemap

Ostatnio zrobiliśmy: Angelikaprojektuje | emdf.pl | producent rolet | producentbram24.pl
Naszym obszarem działalności są Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Myszków - Zawiercie oraz Śląsk i Londyn
Korzystamy z systemu Joomla ( projektowanie stron / strony internetowe / kodowanie szablonów / modyfikacje / tworzenie szablonów )
oraz Sote i Presta Shop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów). Zapraszamy również do zapoznania się z cennik stron internetowych i sklepów internetowych.