Projektowanie stron internetowych


Każda projektowana przez nas strona lub wykonywana modyfikacja istniejącej witryny jest indywidualnie dostosowana do potrzeb oraz wymagań klienta. Dzięki czemu efekt jest taki jak został zamierzony, a wszystko to terminowo, fachowo oraz w pełni profesjonalnie. Zakres naszych usług nie kończy się na samym projekcie strony internetowej, pomożemy w doborze domeny, serwera oraz w pozycjonowaniu. Dzięki temu wszystkie usługi zostaną załatwione w jednym miejscu, oszczędzając swój cenny czas.W naszej ofercie znajdują się m.in.:
Strony internetowe
 • Projektowanie stron

 • Tworzymy strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie oraz standardy. Strony typu One Page, portfolio oraz strony dla firm

 • Projektowanie portali internetowych

 • Projektujemy rozbudowane portale internetowe oparte zarówno o ogólno dostępne systemy zarządzania treścią jak i budowane indywidualnie według specyfikacji klienta

 • Administracja stron internetowych

 • Strony internetowe to teraz wizytówka firmy, zaniedbana witryna może mieć zły wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta, stąd tak ważne jest profesjonalne administrowanie i dbanie o aktualność treści.

 • Szablony Joomla!

 • Budujemy od podstaw oraz modyfikujemy szablony dla systemu Joomla!

 • Modyfikacje Joomla!

 • Awaria strony, dostał się wirus ?? napisz do nas lub zadzwoń. Pomożemy

  Zamów darmową wycenę strony internetowej


  Strony internetowe z panelem CMS (system zarządzania treścią)


  Nie musisz znać się żeby na programowaniu i budowie stron internetowych żeby dodawać nowe treści. Dzięki panelowi administracyjnemu dodanie nowego artykułu czy zdjęcia na stronę jest porównywalne z napisaniem posta na Facebooku.

  Zarządzanie stroną internetową z poziomu telefonu komórkowego


  Dziś większość czynności związanych z internetem robimy za pomocą telefonu, nie inaczej jest z naszymi stronami. U nas nie dopłacasz za wersję mobilną swojej strony a dodatkowo możesz zarządzać nią z poziomu swojej komórki.

  Strony lekkie i czytelne


  Głównym naszym celem jest stworzenie dla Ciebie strony na której klient nie będzie się gubił i czuł będzie się jak by na niej był już wiele razy. Nie używamy również nadmiernie skryptów i systemów które ją obciążają, ma się szybko otwierać, twój klient nie ma czasu na czekanie.

  Zaufali nam:Tworzenie stron internetowych

  Projektowaniem i tworzeniem stron internetowych zajmujemy się głównie na Śląsku. Zapraszamy do naszego biura w Katowicach obok Zabrza oraz Chorzowa. 10 km od Będzina, Sosnowca i Czeladzi oraz 15 km od Dąbrowy Górniczej.

  Witamy

  Jeśli chcesz pokazać swoją firmę / pasję ogromnej liczbie przyszłych klientów lub uruchamiasz swój biznes w internecie, dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszą kompleksową oferta projektowania stron i sklepów, pozycjonowania oraz optymalizacji i przekonaj się jak łatwo możesz zaistnieć w internecie. Ty przedstawiasz nam swoja "wizje" my ją realizujemy!
  Dlaczego my??

  Nie uznajemy pół środków, opóźnień w terminie ukończenia zlecenia a przede wszystkim w naszym słowniku nie ma zwrotu "to niemożliwe". Dla nas wartością nadrzędną jest klient i dlatego tworzymy wyłącznie unikatowe projekty które będą Waszą i Naszą wizytówką w internecie. Na potwierdzenie tych słów zapraszamy do zapoznania się z referencjami które przedstawiają jak nas oceniają klienci i jak będzie wyglądała nasza współpraca.
  Copyright © 2008 - 2018 Fx Design. All right reserved. sitemap

  Ostatnio zrobiliśmy:  Internet News
  Naszym obszarem działalności są Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Myszków - Zawiercie oraz Śląsk i Londyn
  Korzystamy z systemu Joomla ( projektowanie stron / strony internetowe / kodowanie szablonów / modyfikacje / tworzenie szablonów )
  oraz Sote i Presta Shop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów). Zapraszamy również do zapoznania się z cennik stron internetowych i sklepów internetowych.