Projektowanie stron internetowych w Sosnowcu


Projektowane przez nas strony dostosowane są indywidualnie do potrzeb oraz wymagań klienta, dzięki czemu efekt jest taki jak został przedstawiony przez klienta, a wszystko to zgodnie z terminem oraz w pełni profesjonalnie. Nasze usługi nie kończą się na samym stworzeniu strony internetowej, pomożemy w wyborze domeny, serwera jak i w pozycjonowaniu. Wszystkie usługi w jednym miejscu oszczędzając cenny czas i pieniądze.W naszej ofercie znajdują się m.in.:
Strony internetowe Sosnowiec
 • Strony internetowe w Sosnowcu

 • Projektujemy strony internetowe dla firm w oparciu o najwyższe standardy oraz zaawansowane technologie. Strony typu OnePage (jedno stronicowe), portfolio, portale internetowe. Przez ponad 12 lat na rynku pomogliśmy firmą z Sosnowca i okolic w stworzeniu strony internetowej dzięki której ich biznes rozkwitł a marka zaczeła być rozpoznawalna.

 • Administracja stron internetowych
 • w Sosnowcu
  Zaniedbana witryna lub sklep może mieć zły wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta, stąd tak ważne jest profesjonalne administrowanie i dbanie o aktualność treści oraz jej optymalizacje. Administrujemy strony internetowe klientów z Sosnowca od wielu lat dzięki czemu postrzeganie ich strony internetowej przez klientów jest znacznie lepsze a treści aktualne.


  Zamów darmową wycenę strony internetowej


  Strony internetowe z systemem zarządzania treścią


  Nie musisz się znać na tworzeniu stron stron internetowych żeby dodawać nowe treści lub zdjęcia. Dzięki wygodnemu panelowi administracyjnemu dodanie nowego artykułu, produktu lub zdjęcia jest porównywalne z trudnością napisaniem posta na Facebooku. Pracujemy na systemach Joomla i Wordpress które są otwartymi systemami projektowania i zarządzania treścią stron internetowych, co to daje ?? bezpłatny dostęp do aktualizacji oraz wsparcie społeczności która tworzy system CMS Joomla. 

  Zarządzanie stroną przez telefon komórkowy


  Większość czynności związanych z internetem robimy przez telefon komórkowy, ze stroną internetową nie jest inaczej. U nas nie ponosisz dodatkowych opłat za wersję mobilną a dodatkowo możesz nią zarządzać z poziomu telefonu komórkowego komórki. Każda projektowana strona internetowa która posiada system zarządzania treścią ma możliwość dostępu przez urządzenia mobilne z każdego miejsca na świecie gdzie jest internet.

  Strony czytelne i lekkie


  Naszym celem jest wykonanie dla Ciebie strony na której użytkownik nie będzie się gubił i czuł się będzie jak by na niej był już wiele razy. Nie używamy nadmiernie dodatków oraz systemów które ją obciążają, ma być szybka, twój klient nie będzie czekał, ale nie tylko on. Od wielu lat wyszukiwarka Google zwraca uwagę na szybkość ładowania strony internetowej co wpływa na jej pozycje w wynikach wyszukiwania.


  Zaufali nam:Tworzenie stron internetowych w Sosnowcu


  Administracja stron SosnowiecSosnowiec jest miastem, które po raz pierwszy na mapie Polski pojawiło się w 1885 roku. Miasto to leży w południowej części kraju w województwie śląskim. Sosnowiec stanowi część Wyżyny Śląsko - Krakowskiej. Jeżeli chodzi o kwestię ilości mieszkańców to trzeba powiedzieć, że jest to trzecie miasto w Polsce z największą ich liczbą. Bowiem według danych z Głównego Urzędu Statystycznego z 2017 roku ilość mieszkańców Sosnowca przekroczyła 250 tysięcy. Co warto odwiedzić w Sosnowcu?

  Jeżeli chodzi o miejsca, które warto odwiedzić w Sosnowcu to należy tutaj przede wszystkim wymienić: Zamek Sielecki - jest to jeden z najstarszych, a zarazem jeden z najcenniejszych zabytków Polski, którego początki sięgają XV wieku. Pałac Dietla - jest to jeden z najciekawszych oraz najchętniej odwiedzanych miejsc w Sosnowcu. Charakteryzuje on się tym, że składa się on z elewacji wykonanych z cegły, z detalami z cynku oraz sztucznego kamienia. Wnętrze pałacu tego składa się między innymi z sali balowej, neobarokowej jadalni, neoromańskiego pokoju fajkowego, jak również gabinetu secesyjnego. Muzeum śląskie - miejsce to powstało w 1929 roku na mocy uchwały sejmu śląskiego, które działało do wybuchu II wojny światowej w 1939 roku. Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny" - jest to miejsce, które posiada blisko siedemdziesiąt drewnianych, zabytkowych obiektów, które dotyczą architektury wiejskiej oraz małomiasteczkowej.

  Miasto Sosnowiec leży w południowej części Polski, a dokładniej w województwie śląskim. Plasuje się na piętnastym miejscu w Polsce jeżeli chodzi o ilośc mieszkańców (co ciekawe, od początku lat 90. XX wieku liczba mieszkańców stale spada). Jego nazwa wzięła się od borów sosnowych, które kiedyś porastały to terytorium. Mimo że projekt utworzenia miasta pojawił się już w 1885 roku, to utworzono go dopiero w 1902 roku. A więc 17 lat później. Przez Sosnowiec płynie kilka rzek, między innymi Biała Przemsza i Czarna Przemsza, przy której można zobaczyć piaszczyste doły. Jeżeli chodzi o zieleń miejską, to miasto ma ponad 2 tysiące hektarów terenów zielonych. Niektóre parki w Sosnowcu mogą pochwalić się wartością zabytkową. W mieście znajdują się też drzewa, które zostały uznane za pomniki przyrody. W południowej części miasta zlokalizowane jest torfowisko Bory, które jest objęte specjalną ochroną w ramach sieci Natura 2000. W Sosnowcu znajdziemy wiele ciekawych atrakcji. Na przykład Trójkąt Trzech Cesarzy. To historyczne miejsce, ponieważ to właśnie tam przez pewien czas zbiegały się granice trzech państw, które brały udział w rozbiorze Polski. Warto wybrać się także do Zamku Sieleckiego, ponieważ jest to najstarszy obiekt w tym mieście, wywodzący się z późnego średniowiecza. Oprócz zamku, w Sosnowcu spotkamy pałace i dwory. W mieście znajdują się dwa cmentarze żydowskie - stary i nowy.

  FAQ

  Jakiego systemu zarządzania treścią używamy ??


  Od lat stosujemy system zarządzania treścią Joomla aktualnie w wersji 4 jednak również tworzymy strony internetowe oparte o Wordpress i rozwiązania dedykowane.

  Jaka jest różnica między portalem a stroną internetową ??

  Strona internetowa służy głównie jako wizytówka firmy odpowiednio często aktualizowana daje też możliwość informowania klientów o aktualnych promocjach i wydarzeniach. Portal jest znacznie bardziej rozbudowany, np. strona internetowa Sosnowieckiego urzędu miasta www.sosnowiec.pl . W przypadku portalu stawiamy maksymalnie na przekazywanie bieżących informacji.

  Ile stron internetowych wykonaliśmy w Sosnowcu ??

  Wykonaliśmy ponad 40 stron internetowych zarówno dla instytucji, małych i dużych firm z Sosnowca.

  Jaka jest cena stron internetowych które tworzyliśmy w Sosnowcu ??

  Cena strony internetowej zaczyna się już od 1099 zł w przypadku strony bez panelu administracyjnego i 1599 zł z zainstalowanym panelem administracyjnym.

   
  Jakie dodatkowe usługi świadczymy

  Począwszy od projektowanie stron internetowych aż po:
 • Administracje stron i sklepów
 • Pozycjonowanie
 • Optymalizacje
 • Projektowanie sklepów internetowych

 • czyli kompleksowe usługi w jednym miejscu
  Dlaczego tworzymy strony internetowe w Sosnowcu??

  Z Sosnowcem jesteśmy związani od ponad 10 lat, strony internetowe Sosnowiec to ponad 60% naszej działalności dla firm jak i osób prywatnych. Tworzymiśmy strony internetowe zarówno nie skomplikowane wizytówki jak i bardzo rozbudowane portale internetowe
  Copyright © 2008 - 2018 Fx Design. All right reserved. sitemap

  Ostatnio zrobiliśmy: emdf.pl | producent rolet | producentbram24.pl
  Naszym obszarem działalności są Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Myszków - Zawiercie oraz Śląsk i Londyn
  Korzystamy z systemu Joomla ( projektowanie stron / strony internetowe / kodowanie szablonów / modyfikacje / tworzenie szablonów )
  oraz Sote i Presta Shop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów). Zapraszamy również do zapoznania się z cennik stron internetowych i sklepów internetowych.